آخرین بروز رسانی: 11ام دی, 1401

بکس شارژی هیلتی SIW 22T-A

معرفی محصول بکس شارژی هیلتی SIW 22T-A بکس شارژی یا […]

معرفی محصول بکس شارژی هیلتی SIW 22T-A

بکس شارژی یا همان آچار بکس شارژی یک نوع دیگر از ابزارهایی است که برای باز و بسته کردن پیچ و مهره به کار می رود. توجه داشته باشد که این باز و بسته کردن پیچ ها در زوایای نامناسب و سخت می باشد و همچنین برای باز کردن پیچ هایی که دچار خوردگی شده اند و زنگ زده اند مورد استفاده و کاربرد می باشد. نکته مهم این جاست که برای استفاده از این بکس شارژی می توانید زمان لازم را برای صرفه جویی در زمان خود را داشته باشید و همچنین با این بکس شارژی همچون بکس شارژی هیلتی SIW 22T-A از رخ داد خطرات احتمالی جلوگیری نمایید.

بکس شارژی SIW 22T-A

بکس شارژی SIW 22T-A رضو

مشخصات و ویژگی های بکس شارژی هیلتی

انتخاب بکس شارژی SIW 22T-A یک انتخاب مناسب و به جا برای کسانی است که به دنبال عملکرد مناسب را در کنار قدرت با هم می خواهند همچنین دوام بالا و عمر این بکس شارژی از ویژگی های مهمی هستند که کاربران آن را به عنوان بهترین بکس شارژی انتخاب می نمایند. همچنین می توانید از این ابزار را به یک کیت باتری لیتیومی خود اضافه نمایید و یک پکیج کامل و اساسی برای کسانی هست که مدام در حال انجام کارهای فنی می باشند.

سوالی که خیلی از مشتریان از فروشگاه اینترنتی و از کارشناسان ما می پرسند و یا در قسمت دیدگاه محصولات مطرح می کنند این است که آیا این مدل از بکس شارژی برای چه پیچ و مهره هایی کاربرد و مورد استفاده قرار می گیرد؟

بکس شارژی SIW 22T-A برای باز و بسته کردن پیچ و مهره هایی که قطر آن ها بینM12 تا M24 است مورد استفاده و کارایی می باشد. این بکس شارژی دارای میزان قدرت یکسانی در حرکت رو به پایین و هم به صورت برعکس را دارا می باشد.

سوالی دیگر که خیلی در مورد بکس شارژی SIW 22T-A پرسیده می شود این که برای چه انکرها و به چه میزان قطری مورد استفاده می باشد؟ در جواب این که از این بکس شارژی برای انکرهای HUS3 از قطر ۸ تا ۱۴ میلی‌متر قابلیت استفاده دارد.

برای چه پیچ و سری هایی مناسب است

با بکس شارژی SIW 22T-A  می توانید پیچ هایی با سری شش گوش و همچنین پیچ خزینه با رابط 5/8 اینچ را در چوب فرو ببرید.  البته در این مورد ممکن است که به انجام سوراخ کاری اولیه نیاز داشته باشید. بالاترین میزان سرعت گردش آزاد در بکس شارژی SIW 22T-A برابر است با 2000 دور بر دقیقه می باشد. و نرخ گشتاور 450 نیوتن متری ساپورت می نماید. اعداد نشان داده شده به معنای قدرت بالایی است که این دستگاه دارند. به علت قدرت بالایی که این دستگاه دارد شما حتی می توانید پیچ هایی که دچار خوردگی و زنگ زدگی شده اند را هم دربیاورید. از دیگر مواردی که می توان به راحتی با این بکس شارژی قابل پیچ کاری هست به پروفیل های فولادی و قطعات پیش ساخته بتنی اشاره نمود.

طراحی و ساختار بکس شارژی هیلتی SIW 22T-A

از مهمترین فواید این بکس شارژی این می باشد که حتی با ضربات کلاچ هر چند سخت و نیرومند باشد، و چرخش ها و لگدها ناگهانی دستگاه کنترل می شود و کار کردن با این دستگاه اصلا سخت نیست. همچنین به دلیل راحتی کاربری، افراد مدت زیادی را بدون خستگی می توانند با این بکس شارژی کار کنند. طراحی این بکس شارژی ارگونومیک است و باعث خستگی دست کاربر هنگام کار با دستگاه نشود.

بکس شارژی SIW 22T-A  دارای سربکس نری و مربعی شکل بسیار محکمی است که از طریق عملیات حرارتی ویژه ای ساخته شده است و از مواد استیل گرید ساخته شده است و به همین علت به راحتی دچار آسیب نمی شود و تا مدت های زیادی قابل استفاده می باشد . همچنین ایت دستگاه دارای امنیت بالایی می باشد و امکان تعویض سوکت را دارد.  در زیر می خواهیم به صورت کلی ویژگی ها و کاربردهای این بکس شارژی را نام ببریم. در ادامه مقاله با من همراه شوید.

بکس شارژی SIW 22T-A

بکس شارژی SIW 22T-A رضو

کاربردهای بکس شارژی هیلتی

باز و بستن انواع پیچ و مهره از سایز 12 تا سایز 24

نصب انکر HUS از سایز 8 تا 14 میلیمتر و انکر HSA سایز 16

مونتاژ و دمونتاژ پروفیل های فولادی و قطعات پیش ساخته بتنی

ویژگی های بکس SIW 22T-A هیلتی

میزان حداکثر سرعت: 2000 دور بر دقیقه

میزان حداکثر گشتاور: 450 نیوتن

میزان تعداد ضربه:  2500 ضربه در دقیقه

قطر پیچ با مقاومت استاندارد: M12 تا M24

قطر پیچ با مقاومت بالا: M8 تا M16

بکس شارژی SIW 22T-A

بکس شارژی SIW 22T-A رضو

خدمات پس از فروش

همانطور که می دانید خدمات پس از فروش در فروشگاه اینترنتی رضوتولز با توجه به محصولی که خریداری می کنید  و ضمانت نامه ای که در باکس محصول موجود می باشد. همچنین این فروشگاه اینترنتی، خدماتی را به صورت رایگان در اختیای مشتریان خود قرار می دهد که این خدمات رایگان شامل خرابی دستگاه می باشد که در صورت مشکل و خراب شدن دستگاه تا دو سال بعد از خرید، آن را به صورت رایگان تعمیر نمایید.

نکته خیلی مهمی که خیلی از مشتریان می پرسند در خصوص خرید دست دوم محصولات برند هیلی می باشد. که در این خصوص شما بایستی از طریق شماره های که در زیر آورده می شود، با کارشناسان فروش ارتباط حاصل نمایید و سوال های خود را در خصوص خرید دست دوم محصولات برند هیلتی نمایید.

نگهداری از بکس SIW 22T-A هیلتی

همانطور که می دانید همه ی ابزارآلات نیاز به نگهداری و مراقبت و درست استفاده کردن دارند. که این باعث افزایش و طولانی شدن عمر دستگاه می گردد به همین علت دستوراتی که در باکس آن آورده شده است را به خوبی مطالعه نمایید.

  • بعد از اتمام کار دستگاه مورد نظر را در باکس مخصوص به خود قرار دهید. و آن را در جای مناسبی که همیشه ان را در آنجا می گذارید قرار دهید.
  • برای تمیز کردن دستگاه مورد نظر باید دقت نمود که از روغن و محلول های متفرقه استفاده نکنید و از موادی که در خود باکس است مورد استفاده قرار بگیرد.
  • دقت داشته باشید که در صورت خرابی دستگاه یا این که در صورت نیاز به قطعه ای یدکی از برند های متفرقه استفاده نکنید، و دستگاه خراب شده را حتما به نمایندگی آن تحویل بدهید.
دسته‌بندی: درباره محصولات