آخرین بروز رسانی: 13ام تیر, 1403

چراغ کار هیلتی HILTI SL 6-A22 LED

چراغ کار هیلتی HILTI SL 6-A22 LED در این مقاله […]

چراغ کار هیلتی HILTI SL 6-A22 LED

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی دیگر از محصولات پر قدرت کمپانی بزرگ هیلتی صحبت کنیم. حتما در موقع کار با ابزار آلات صنعتی و هیلتی نیاز خود را به یک چراغ روشنایی حس کردید و نبود چراغ روشنایی ممکن است در کار و سرعت و حتی استفاده از ابزار مورد نظر را با اختلالات و مشکلاتی روبرو کند . استفاده از چراغ کار هیلتی باعث می شود که در انجام کارها سرعت بالاتری داشته باشید و همچنین از روشنایی های سنتی که احتمال خطر در آنها وجود دارد نیز برحذر باشید. در این جا ما می خواهیم یک چراغ روشنایی برای کار را به شما معرفی کنیم که از محصولات معتبر برند معروف هیلتی می باشد. در ادامه مقاله با من همراه شوید تا به خصوصیات و نحوه کارکرد این چراغ روشنایی هیلتی بپردازیم.

ویژگی های چراغ کار هیلتی  HILTI SL 6-A22 LED

 • چراغ کار LED بی سیم 22 ولت دارای سر چرخان می باشد و دارای گزینه های نصب یکپارچه برای روشنایی مناطق کار به صورت متوسط تا بزرگ به کار می رود.
 • روشنایی آن برابر است با : 3000 lm  که این در صورتی است که گرمایی که در محیط تولید می کند را کاهش می دهد و همچنین در لمس خنک می ماند.
 • دارای وزن : 19 kg
 • زمان عملکرد آن برابر است با : B 22/3.0: 5.2hrs (33%), 2.8hrs (66%), 1.9hrs (100%), B 22/5.2: 8.8hrs (33%), 4.3hrs (66%), 3.2hrs (100%), B 22/4.0: 6.8hrs (33%), 3.5hrs (66%), 2.5hrs (100%), B 22/8.0: 13.5hrs (33%), 7hrs (66%), 5hrs (100%)
 • دارای قابلیت چرخش 180 درجه و همچنین 360 درجه متناسب با کار و عملکردی که در حال انجام آن هستید را دارا می باشد.
 • این چراغ دارای سه عملکرد و سه حالت روشنایی متفاوت (100٪، 66٪، 33٪) می باشد.
 • طراحی پایه این چراغ روشنایی به حالتی است که امکان آویزان کردن آن از سطوح و داربست و … برای روشن کردن محل کار شما را فراهم می کند.
 • از چراغ کار هیلتی HILTI SL 6-A22 LED در محل های محدود مورد استفاده قرار می گیرد.

ارائه خدمات ابزار آلات برند هیلتی در رضوتولز

ما در فروشگاه اینترنتی دارای خدمات تا 2 سال رایگان برای مشتریان می باشیم.  و بعد از دوره ی 2 سال هزینه های تعمیر محدود و کم می باشد. برای تعمیر ابزارهای برند هیلتی می توانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما در تماس باشید و بقیه کارها را به آنها بسپارید.

برای ارتباط با کارشناسان از طریق شماره های درج شده در سایت و همچنین از طریق اینستاگرام، تلگرام و واتساپ می توانید هر گونه سوال، مشاوره ، راهنمایی و ارائه خدمات را از آنها بخواهید.

سوالات متداول مشتریان ابزار آلات برند هیلتی

در خصوص تعمیر ابزار های برند هیلتی ممکن است سوال های زیر برای شما پیش آمده باشد. سوال هایی که اغلب مشتریان در مکالمه های تلفنی از ما می پرسند را در زیر آورده ایم که ممکن است سوال شما نیز باشد.

چه زمانی می توانم ابزار برند هیلتی را تعمیر کنیم؟

از آنجایی که ما مالک و کنترل فرآیند کامل تعمیر هستیم، شما خدمات تعمیر جامعی را با زمان تحویل فوق العاده سریع دریافت می کنید و نگران تعمیر ابزار خود نباشید.

 •  با ما تماس بگیرید تا ابزار خود را از هر کجا که هست جمع آوری کنیم. ساعت زمانی شروع می‌شود که ابزار آماده و توسط کارشناسان جمع‌آوری می‌شود یا اینکه می توانید به صورت حضوری به آدرسی که در سایت درج شده است به فروشگاه اینترنتی رضوتولز حاضر شوید و ابزار مورد تعمیر را به کارشناسان تعمیر تحویل دهید و رسید برای دریافت ابزار را از آنها تحویل بگیرید و در زمانی که در رسید نوشته شده است می توانید ابزار خود را دریافت نمایید.
 • لازم به ذکر است که در تعمیر و سرویس ابزار های برند هیلتی از قطعات و لوازم برند هیلتی مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه تعمیر ابزار برند هیلتی چقدر است؟

سرویس و تعمیر ابزارهای هیلتی به خوبی قابل پیش بینی است، بنابراین طبق نکته هایی که در زیر بیان می شود، هزینه تعمیر ابزار برند هیلتی محاسبه می شود.

 • تا 2 سال بدون هزینه، از جمله هزینه های نیروی کار، قطعات معیوب (در معرض فرسودگی و خراب شدن هستند)، تحویل می گیریم و آن را سالم به شما تحویل می دهیم.
 • پس از دوره بدون هزینه، هزینه های تعمیر محدود و کم می باشند.
 • ضمانت مادام العمر ابزارهایی را پوشش می دهد که در نتیجه ساخت و یا مواد معیوب دچار نقص می شوند.
 • 3 ماه بدون پوشش هزینه پس از هر تعمیری که بعداز دوره ی دو سال انجام می شود.

چگونه تعمیرات ابزار هیلتی توسط ما،  از وقت شما صرفه جویی می کند؟

به سادگی این کار انجام می شود فقط کافی است با یک کیلیک و تماس همه کارهایی که در خصوص ابزار هیلتی را دارید از ما بخواهید.  بقیه امور را به ما بسپارید از تحویل از محل تا تحویل در محل !

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. . ما همیشه خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

دسته‌بندی: درباره محصولات